Do realizacji zleceń klientów firma Spaw-Gaz Sp z o.o. dysponuje zapleczem produkcyjnym o powierzchni 2000 m kw., zdolności produkcyjne do 150 ton/miesiąc.

Zapytania proszę kierować na adres zaklad.prod@spawgaz.pl,oraz pod numerem 783-837-333

Firma posiada certyfikaty spawalnicze zgodne z normą EN ISO 3834-2:2005 oraz certyfikat EN 1090-2:2018 na wykonywanie konstrukcji do klasy EXC3 włącznie. Naszym priorytetem jest dostarczenie produktu i usługi o najwyższej jakości – w tym celu zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem.
Posiadane certyfikaty uprawniają nas do prowadzenia prac spawalniczych w zakresie wykonawstwa, montażu i remontów konstrukcji stalowych oraz wykonywania większości elementów stalowych oraz konstrukcyjnych.


Dla ochrony antykorozyjnej wykonywanych konstrukcji zapewniamy wszelkie obecnie stosowane metody, m.in.: cynkowanie ogniowe, cynkowanie galwaniczne, powłoki malarskie nakładane metodą natrysku hydrodynamicznego oraz poprzez malowanie proszkowe.


Produkcja konstrukcji stalowych, może odbywać się na podstawie dokumentacji powierzonej przez klienta lub opracowanej przez nasze biuro projektowe.

Wiertarki magnetyczne MAG 50 METABO