Aktualne promocje cenowe i nowości sprzętowe Metabo do pobrania poniżej

Maksymalna swoboda, pełna kompatybilność – klasa 18 V

Mocne urządzenia z klasy 18 V umożliwiają szybką i komfortową pracę nawet w przypadku bardzo wymagających zadań. W naszej ofercie można znaleźć wyjątkowo szeroki asortyment urządzeń odpowiednich do każdego zastosowania – od akumulatorowych wkrętarek i wiertarek udarowych z najwyższym momentem obrotowym, bezszczotkowymi silnikami i wysokowydajnymi mechanizmami udarowymi, po najobszerniejszy na rynku program doskonale zaprojektowanych urządzeń akumulatorowych do obróbki stali szlachetnej.

Wszechstronne i perspektywiczne – akumulatory klasy 18 V

W ramach uniwersalnego systemu Pick+Mix spośród rozlicznych urządzeń, akumulatorów, ładowarek, osprzętu, walizek i toreb można wybierać dokładnie te elementy, które będą potrzebne w pracy. Dzięki temu do każdego zadania znajdzie się zawsze odpowiednie rozwiązanie akumulatorowe. Dotyczy to nie tylko dnia dzisiejszego, ale również przyszłości, ponieważ wszystkie systemy akumulatorowe Metabo z tej samej klasy napięcia współpracują ze sobą bez najmniejszych problemów. Na przykład pierwsze akumulatory, urządzenia i ładowarki aktualnej generacji z roku 2009 są kompatybilne dzisiaj i będą kompatybilne również w przyszłości ze wszystkimi nowymi rozwiązaniami Metabo. Wszystkie akumulatory 18 V są dostępne z pojemnością 2,0, 4,0 lub wyjątkowo trwałą pojemnością 5,2 Ah.

Oferowana przez Metabo technologia Ultra-M stanowi najbardziej wydajny, a pod względem żywotności najlepszy na świecie system kontroli akumulatorów litowo-jonowych. Wielofunkcyjny system monitorowania na bieżąco analizuje zarówno temperaturę, jak i natężenie prądu, a elektroniczny system monitorowania poszczególnych ogniw zapewnia długą żywotność akumulatora. Dlatego z czystym sumieniem możemy na nasze akumulatory udzielić trzyletniej gwarancji.


Nowe akumulatorowe maszyny Metabo 12 V ułatwiają codzienną pracę. Są nie tylko lekkie, ale również ergonomiczne. Małe i kompaktowe, ale z pełną mocą.
Mniejszy ciężar. Większa moc.

  • Wąska i poręczna rękojeść zapewnia optymalną obsługę
  • Niewielki ciężar pozwala na dłuższą pracę, również ponad głową
  • Krótka konstrukcja ułatwia pracę wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca
  • Wyjątkowo kompaktowe rozmiary dzięki akumulatorowi Li-Power
  • Specjalny silnik bezszczotkowy zapewnia wysoką efektywność przy każdej pracy
  • Jeszcze większa moc dzięki technologii akumulatorowej Metabo LiHD

Klasa 36 V – mocna i trwała

Wymaganiom profesjonalnych użytkowników formułowanym w stosunku do elektronarzędzi akumulatorowych z klasy 36 V może sprostać tylko ten, kto poszczególne komponenty urządzenia akumulatorowego postrzega jako całość i stawia na odpowiednią technikę ładowania z inteligentnymi funkcjami kontrolnymi. W oferowanej przez Metabo technologii Ultra-M elektronarzędzie, akumulator i ładowarka są do siebie perfekcyjnie dopasowane dla zapewnienia efektywnego i bezpiecznego ładowania oraz optymalnego wykorzystania energii.

Opatentowana przez Metabo technologia ładowania AIR COOLED zapewnia krótki czas ładowania i długą żywotność akumulatorów. Akumulatory przekonują funkcją elektronicznego monitorowania poszczególnych ogniw, inteligentnym systemem zarządzania energią akumulatora i dużą liczbą cykli ładowania. Ponieważ akumulatory niemal w ogóle nie ulegają samoczynnemu rozładowaniu, w każdej chwili są gotowe do użycia. Akumulatory litowo-jonowe 36 V są poddawane podczas pracy wyjątkowo dużym obciążeniom – mimo to dzięki naszej wyrafinowanej technologii akumulatorowej możemy z czystym sumieniem udzielić 3-letniej gwarancji.